Letasaviobiletes.lv
LV RU EN

Vēlos lai man piemeklē viesnīcu!  
Komentāri

Vēlos lai man piemeklē viesnīcu!  
Komentāri
Reģistrēties Aizmirsta parole

Aizmirsta parole

Lai sniegtu saviem klientiem drošus norēķinus, sadarbojamies tikai ar uzticamiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem, kā arī sniedzam iespēju norēķināties par pakalpojumiem skaidrā naudā mūsu filiālēs.

Apmaksa izmantojot skaidras naudas norēķinu (vai ar karti maksājot Tūrisma Aģentūras Kolumbs birojā).

Pēc pakalpojuma izvēles Letasaviobiletes.lv mājas lapā, pievienojat to savam pirkuma grozam un kā maksājuma veidu izvēlaties maksājuma veidu Skaidrā naudā. Sekojiet norādēm uz apstiprinājuma/rēķina, un veicat savlaicīgu pasūtījuma apmaksu. Apmaksu skaidrā naudā Jūs varat veikt Tūrisma Aģentūra Kolumbs birojos:

Tūrisma aģentūra Kolumbs, Blaumaņa iela 34-6, no plkst. 09:00 līdz 19:00 darbadienās.

Apmaksa izmantojot AS Swedbank bank linku.

Tas ir ne tikai drošākais, bet arī modernākais norēķinu veids, lai iepirktos Latvijas Interneta veikalos. Pēc pakalpojuma izvēles Letasaviobiletes.lv mājas lapā, pievienojat to savam pirkuma grozam un kā maksājuma veidu izvēlaties Swedbank internetbanka. Ieejot internetbankā, Jūs sagaidīs pilnībā sagatavots maksājuma uzdevums, kuru vajadzēs tikai apstiprināt. Izvēloties šo norēķinu veidu maksājums par pasūtījumu vienas minūtes laikā nonāks Letasaviobiletes.lv kontā. Pēc maksājuma saņemšanas Letasaviobiletes.lv aģenti nosūtīs Jums jūsu elektroniskos ceļošanas dokumentus (ne vēlāk kā 24 stundu laikā).

Apmaksa izmantojot kredītkarti.

Tāpat kā daudzi tirgotāji pasaulē, arī Letasaviobiletes.lv pirkumiem ar karti internetā izmanto VISA un MasterCard izstrādāto interneta pirkumu drošības sistēmu 3D Secure. 3D Secure sistēma, ir sevišķi droša un nodrošina kartes datu īpašu aizsardzību interneta vidē.
Pēc pakalpojuma izvēles Letasaviobiletes.lv mājas lapā, pievienojat to savam pirkuma grozam un kā maksājuma veidu izvēlaties Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Pēc veiksmīga darījuma apstiprinājuma saņemšanas Letasaviobiletes.lv aģenti nosūtīs Jums jūsu elektroniskos ceļošanas dokumentus (ne vēlāk kā 24 stundu laikā). Norēķinoties ar kredītkarti Letasaviobiletes.lv mājas lapā no Jums netiks iekasētas nekādas papildus maksas.

Apmaksa izmantojot bankas pārskaitījumu.

Pēc pakalpojuma izvēles Letasaviobiletes.lv mājas lapā, pievienojat to savam pirkuma grozam un kā maksājuma veidu izvēlaties maksājuma veidu Bankas pārskaitījums. Sekojiet norādēm uz apstiprinājuma/rēķina, un veicat savlaicīgu pasūtījuma apmaksu. Lūdzu ņemiet vērā, ka izvēloties norēķinu veidu Bankas pārskaitījums (t.s. interneta bankas pārskaitījums), Jūsu maksājums tiks uzskatīts par izpildītu tikai tad, kad nauda par pasūtījumu būs nonākusi Aģentūras kontā. Ja maksājums jāveic īsā laikā lūdzam, atsūtiet mums pa faksu (+371) 67 16 05 55 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz pl. 21:00 bankas apstiprinātu maksājuma uzdevumu, ar bankas zīmogu. Swedbank maksājumiem sūtīt bankas maksājuma uzdevumu nav nepieciešams. Pēc maksājuma saņemšanas Letasaviobiletes.lv aģenti nosūtīs Jums jūsu elektroniskos ceļošanas dokumentus (ne vēlāk kā 24 stundu laikā).