Es piekrītu saņemt komerciālus paziņojumus no tūrisma aģentūras Kolumbs.

Es apzinos, ka manis iesniegto datu apstrādi veic SIA “Tūrisma aģentūra Kolumbs” (Elizabetes iela 65-16, Rīga, LV-1050) un dati tiek apstrādāti saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Es atzīstu, ka sniedzu savus personas datus brīvprātīgi, piekrītu savu iesniegto datu saglabāšanai un izmantošanai komerciāliem mērķiem, un esmu informēts, ka dati netiks izpausti trešajām personām.

Es apzinos, ka man jebkurā brīdī ir tiesības atteikties no turpmāku komerciālu paziņojumu saņemšanas.

Es apņemos informēt tūrisma aģentūru Kolumbs, ja manis iesniegtajos datos nepieciešams veikt izmaiņas, nosūtot attiecīgo informāciju uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Izvēloties saņemt tūrisma aģentūras Kolumbs jaunumu vēstuli, piekrītu, ka uz manu elektronisko pastu reizi nedēļā tiek nosūtīti komerciāli paziņojumi par tūrisma aģentūras Kolumbs ceļojumu piedāvājumiem un jaunumiem. Esmu informēts, ka izņēmuma gadījumos jaunumu vēstule var tikt izsūtīta biežāk kā vienu reizi nedēļā.