Letasaviobiletes.lv
LV RU EN

Vēlos lai man piemeklē viesnīcu!  
Komentāri

Vēlos lai man piemeklē viesnīcu!  
Komentāri
Reģistrēties Aizmirsta parole

Aizmirsta parole

Letasaviobiletes.lv ir Tūrisma aģentūras Kolumbs aviobiļešu interneta veikals. Uzņēmums dibināts 1998.gadā un sniedz plašu tūrisma pakalpojumu klāstu jau vairāk kā 20 gadus. Mūsu darba galvenā prioritātē ir apmierināts klients, tāpēc mums ir svarīgi, lai klients saņemtu kvalitatīvu, drošu un izdevīgu pakalpojumu.

Lai nodrošinātu saviem klientiem ērtāk pieejamus pakalpojumus, 2005.gadā SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” atklāja Latvijā pirmo avio interneta veikalu Letasaviobiletes.lv. Pakalpojumi tiešsaiste pieejami ne tikai privātpersonām, bet arī juridiskām personām. Izveidojot savu profilu un noslēdzot līgumu, tiem iespējams kļūt par korporatīvajiem klientiem un saņemt pakalpojumus ar pēcapmaksu.

2013.gadā SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” iegādājās ceļojumu biroju SIA „Averoja”, tādejādi pēc apgrozījuma kopā ar SIA „Averoja” kļūstot par vadošo tūrisma aģentūru Latvijā.

SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” ir divi biroji – centrālais birojs Blaumaņa ielā 34-6, Rīga, LV-1011 (korporatīvo klientu nodaļa, atpūtas klientu nodaļa, administrācija), kā arī viens brīvdienu birojs – tirdzniecības centrā „Spice” , kas apkalpo uzņēmuma individuālos klientus kopš 2005.gada.

SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” ir Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas (ALTA) biedrs, un kopš 2002.gada SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” ir iegūts IATA aģenta statuss, kas ļauj aģentūrai piedāvāt saviem klientiem visplašāko aviobiļešu klāstu visā pasaulē.

Atbilstoši Tūrisma nozares prasībām, 2010.gadā SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” ir reģistrēta tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē kā tūrisma aģents un tūrisma operators ar reģistrācijas numuru TATO-2010-107. Aģentūrai ir klienta iemaksātās drošības naudas garantijas apdrošināšanas polise.

SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” ir sabiedrības „ITP Travel Management” partneruzņēmums Latvijā. 1985.gadā dibinātā sabiedrība „ITP International Travel Partnership” ir pieredzes bagāta, globāla un strauji augoša alianse, kurā ietilpst uzņēmumi, kas organizē biznesa ceļojumus. Tās klientu lokā ir liels skaits labi zināmu starptautisku korporatīvo klientu. „ITP” neatkarīgi apvieno vadošos ceļojumu organizēšanas uzņēmumus, kas savstarpējā globālā sadarbībā nodrošina saviem klientiem jaunas iespējas un kvalitatīvus biznesa ceļojumu organizēšanas pakalpojumus. SIA „Tūrisma aģentūra Kolumbs” spēj piedāvāt saviem klientiem specifiskus risinājumus un ekskluzīvu piekļuvi „ITP” īpaši izstrādātu produktu un pakalpojumu klāstam.