Letasaviobiletes.lv
LV RU EN

Vēlos lai man piemeklē viesnīcu!  
Komentāri

Vēlos lai man piemeklē viesnīcu!  
Komentāri
Reģistrēties Aizmirsta parole

Aizmirsta parole

Katras Biļetes maiņai vai atcelšanai ir ierobežojoši noteikumi, kurus nosaka Pakalpojuma sniedzējs, Klients tos akceptē rezervācijas veikšanas brīdī. Veicot pasūtījuma atcelšanu, Aģentūra ievēro Pakalpojuma sniedzēja diktētos noteikumus. Biļetes anulācijas gadījumā pakalpojuma maksa par pasūtījumu netiek atdota.

Ja Klientam Pakalpojuma sniedzēja noteikumi nav skaidri izprotami lūgums rakstīt Aģentūrai uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt pa tālruni (+371) 67007007.

Ja Klients vēlas atcelt vai mainīt savu pasūtījumu, Klientam pēc iespējas ātrāk jāsazinās ar Aģentūru rakstot uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. nosūtot aizpildītu iesnieguma formu. Iesniegums par naudas atgriešanu tiek izskatīts 1 mēneša laikā no tā iesniegšanas dienas.

Naudas atgriešana Klientam tiek apstiprināta tikai tad, kad tās atgriešanu Aģentūrai ir apstiprinājis Pakalpojuma sniedzējs. Klientam nauda tiek atgriezta tikai tad, kad Aģentūra ir saņēmusi naudu no Pakalpojuma sniedzēja.

Izmaiņas un pasūtījuma atcelšana var tikt veiktas tikai aģentūras darba laikā. Gadījumos, kad Klients pieprasa veikt pasūtījuma izmaiņas (Biļešu atcelšanu, anulāciju, pasažiera datu izmaiņas u.tml.) Aģentūra patur tiesības iekasēt pakalpojumu nodevu 20,- EUR apmērā, neieskaitot Pakalpojuma sniedzēja izcenojumus. Biļetes datuma maiņa un anulēšana ir atkarīga no izrakstītās Biļetes Pakalpojuma sniedzēja noteikumiem. Gadījumos kad Biļetei ir vairāki cenu noteikumi (katram lidojuma posmam savi), tad tiek piemēroti striktākie.